Site Loader

Laurelin Paige nie jest nowicjuszką. Na swoim koncie ma już wiele książek i z tego co widać – to nie jest jej ostatnie słowo. Jej wszyscy miłośnicy mogą być pewni tego, że autorka jeszcze nie raz ich zaskoczy. Jej domeną są erotyczne książki, które to w czytelnikach potrafią rozbudzić ogromne pożądanie. Przy jej książkach w żaden sposób nie można się nudzić. Dowodem na to mogą być dwie książki, które wchodzą w skład jednej serii: “Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1” i Upadek. Slay Quartet. Tom 2 ze strony www.taniaksiazka.pl. W tej to serii zapowiadane są jeszcze dwie książki.

“Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1”

Celia to bizneswoman. Młoda, ale ma już własną firmę, która to odnosi powoli małe sukcesy. Ma swoją firmę, ale tajemnicą poliszynela jest to, że i tak jest uzależniona od pieniędzy swojego ojca, który prowadzi jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm – nie tylko w kraju, ale również na świecie. Dlatego też jej ojciec ma kilku wrogów, którzy to bardzo chętnie strąciliby go z piedestału. Jedną z takich osób jest Edward, który chce przejąć firmę ojca Celi. Aby tego dokonać proponuje kobiecie…małżeństwo. Bez zbliżeń seksualnych i miłości, itd., a więc niejako kontrakt biznesowy. Celia wie z kim ma do czynienia i chce wykorzystać Edwarda do swoich celów, dlatego też zgadza się na jego plan. Małżeństwo dla celów biznesowych – owszem. Tylko, że on nie wie jak ona zamierza go wykorzystać. On też nie jest takim słabym przeciwnikiem. Czy jedno z nich będzie miało szansę na to, aby udowodnić swojemu przeciwnikowi wyższość?

“Upadek. Slay Quartet. Tom 2”

Ślub i wesele były piękne. Wszyscy na pewno zapamiętają tak wielkie wydarzenie. Tylko teraz czas na to, aby powrócić do “szarego” życia. Edward postanawia uwięzić swoją świeżo poślubioną małżonkę na swojej wyspie. W miejscu, gdzie wszystko “chodzi” tak jak on sobie tego zażyczy. Mężczyzna ma nadzieję, że dzięki temu uda mu się złamać swoją małżonkę. Nie zdaje sobie tylko sprawy z tego, że Celia nie jest taka słaba, jak on pierwotnie myśli. Bohaterka jest gotowa do tego, aby stanąć oko w oko z diabłem w ludzkiej skórze. Pokaże mu swoją siłę. Tylko nie będzie to łatwe, kiedy w grę wchodzi pożądanie. Kiedy to na horyzoncie zaczynają pojawiać się uczucia. Czy to możliwe, że pomiędzy tą dwójką, która nie chciała słyszeć nawet o miłości, zacznie dziać się coś bardziej poważnego? Anna Wolf zadbała o to, aby bohaterowie w żaden sposób się nie nudzili. Jak zwykle będzie bardzo ciekawie i na pewno nie zabraknie tego charakterystycznego ognia.

 

Post Author: Hania