Site Loader

Laurelin Paige to autorka, która ma na swoim koncie już wiele książkowych hitów. To pisarka, która doskonale wie jak zadbać o swoich czytelników. A zwłaszcza o czytelniczki, które kochają nie tylko emocje, ale również gorące pożądanie. Z tego właśnie znane są jej książki. Dzieje się w nich bardzo dużo i nigdy przy nich nie można narzekać na nudę. Jedną z propozycji autorki jest “Upadek. Slay Quartet. Tom 2” (https://www.taniaksiazka.pl/upadek-slay-quartet-tom-2-laurelin-paige-p-1502252.html). Chociaż w pierwszej kolejności należy przeczytać “Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1”, aby mieć rozeznanie w całej sytuacji. Chociaż, jeżeli ktoś chciałby poznać główną bohaterkę nieco wcześniej, to można ją spotkać w książkach z serii “Uwikłani”. Skomplikowane? Wcale nie. Czas zabrać się za czytanie.

“Rywalizacja. Slay Quartet. Tom 1”

Celia Werner grała drugoplanową rolę w serii Uwikłani. Teraz autorka postanowiła sprawić, że to Celia wysunie się na pierwszy plan. Kobieta ma swoją własną firmę, ale tak naprawdę zależna jest finansowo od swojego ojca, który ma wielkie imperium. Edward Fasbender jest jednym z najgroźniejszych konkurentów ojca Celi. Chce go zniszczyć i chyba ma już nawet plan jak to zrobić. Tylko, że w pierwszej kolejności Celia musi zgodzić się wyjść za niego za mąż. Kobieta już od dawna wyznaje zasadę, że jak ślub to tylko z miłości. Chociaż, może warto w pierwszej kolejności pomyśleć o interesach. Propozycja, jaką składa jej Edward wydaje się dobra. Chociaż kobieta ma zamiar wykorzystać ją do swoich celów. Czy główni bohaterowie będą mieli szansę na to, aby zrealizować swój ukryty plan? Czy przy takim kontrakcie nie będzie szans na żadną miłość?

“Upadek. Slay Quartet. Tom 2”

Doszło do ślubu. Celia myślała, że owinięcie Edwarda wokół małego palca wcale nie będzie takie trudne. Tylko, że i Edward miał swój plan. Swoją świeżo poślubioną małżonkę postanowił uwięzić na wyspie, chcąc ją złamać psychicznie. Na tej wyspie wszystko musi być podporządkowane jego woli. Tylko, że Edward nie zdaje sobie sprawy z tego z jakim przeciwnikiem przyszło mu się mierzyć. Celia gotowa jest podpisać pakt z samym diabłem, aby to jej było na górze. Kobieta jest pewna swego. Ale jest jedno małe “ale”. Celia nie spodziewała się, że ten diabeł w ludzkiej skórze tak mocno będzie ją pociągał. Edward doprowadza ją do szału, ale wzbudza w niej ogromny ogień pożądania. On też mógłby to powiedzieć, ale nie chce. Nie pozwoli, aby ktoś dowiedział się o jego słabości. Jak potoczą się dalsze losy tego aranżowanego małżeństwa? Tego trzeba się dowiedzieć.

 

Post Author: Hania